PLNOG24 - Konferencja telekomunikacyjna najwyższych lotów!

Sieci 5G, security, Cloud, IoT, AI oraz debata oksfordzka pt. "Radio zastąpi kabel w telekomunikacji” - to tylko niektóre z tematów obecnych w agendzie PLNOG24. Jako Partner wydarzenia mamy dla Was zniżkę oraz podpowiedzi, czego zdecydowanie nie możecie przegapić w trakcie PLNOG!

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu PLNOG, które odbędzie się już 23-24 marca w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton. Uczestnikami konferencji są zarówno dostawcy internetowi oraz telekomunikacyjni, jak również przedstawiciele międzynarodowych organizacji i korporacji, które korzystają z ich usług. PLNOG to forum wymiany informacji dla tych, którzy tworzą i rozwijają infrastrukturę telekomunikacyjną oraz analizują i nadzorują rozwój sieci w naszym kraju.

Motywem przewodnim najbliższej edycji będzie lotnictwo, które jak się okazuje ma bardzo wiele wspólnego z telekomunikacją. Wśród gości specjalnych pojawi się m.in. Sebastian Kawa, Łukasz Trąbiński oraz Wojciech Ścigała, którzy zaprezentują jak wiele programiści mogą nauczyć się od pilotów!

W agendzie m.in.:

●      "Chmura jest bardzo niebezpieczna, a największym wyzwaniem jest sam... użytkownik! 7 praktycznych porad, co z tym zrobić - sesja demo" - Michał Furmankiewicz

●      “Wielki Brat 4.0” - Tomasz Matuła

●      “Co każdy admin powinien wiedzieć o web security?” - Michał Sajdak

●      “Praktyczne zastosowania NetDevOps. Nirwana czy dystopia?” - Krzysztof Załęski

●      Panel dyskusyjny "Open(Source|RAN|Compute), TIP, itp.. – jak otwartość rozwiązań wpłynie na ekosystem 5G"

●      “Od XIX-wiecznych hakerów do XXI-wiecznych panikarzy, czyli telekomunikacja na przestrzeni wieków” - Adam Haertle

●      “Czego świat IT powinien nauczyć się od lotnictwa?” - Marcin Marciniak

●      “Zatruwanie źródła, czyli cache poisoning w praktyce” - Łukasz Jachowicz

Nie zabraknie też praktycznych tematów z zakresu automatyzacji, machine learning czy routingu. W  agendzie po raz pierwszy pojawią się również miękkie tematy dotyczące higieny psychicznej pracy. Dowiemy się jak okiełznać nadproduktywność i unikać toksycznego środowiska w miejscu zatrudnienia. Czyżby to nowy trend..?

Debata Oksfordzka czyli potyczka na argumenty

Podczas tej edycji zdecydowanie nie można przegapić debaty w stylu oksfordzkim, której uczestnicy będą zespołowo bronić lub obalać tezę: "Radio zastąpi kabel w telekomunikacji". Wśród mówców pojawią się m.in. Marcin Marciniak, Tomasz Matuła, Marcin Aronowski oraz Piotr Gruszczyński, a całość będzie moderować Marszałek, czyli Agnieszka Poliwka-Jeż, trener biznesu i wystąpień publicznych. Zapowiada się naprawdę zacięta walka w pięknym stylu, która stanie się zalążkiem dalszych dyskusji na ten temat w kuluarach.

Dołącz do grona uczestników ze zniżką!

Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jakowydarzenie branżowe, które firmy telekomunikacyjne mają na stałe wpisane w swój kalendarz. Specjalnie dla czytelników RaiBay organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki - wystarczy podczas rejestracji podać kod -  “RaiBay”. Widzimy się na miejscu!

RaiBay - Polish Online Auction for Tech Talents

Follow us: Linkedin, Facebook, Twitter