Już 6 marca w godzinach 10:00 - 16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbędzie się XXI edycja największych Inżynierskich Targów Pracy w Małopolsce organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. RaiBay został Partnerem wydarzenia.


Wydarzenie organizowane wyłącznie przez studentów gości w tym roku ponad 50 firm z różnych branż technicznych oferujących pracę, praktyki oraz staże. Inżynierskie Targi Pracy to świetna okazja, aby zdobyć więcej informacji o procesie rekrutacyjnym, a przede wszystkim osobiście poznać pracodawcę.


Podczas XXI edycji Inżynierskich Targów Pracy każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. W punkcie konsultacji CV eksperci doradzą jak przyciągnąć uwagę potencjalnych pracodawców dobrze przygotowanym Curriculum Vitae. Wszyscy odwiedzający będą mieli także możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia na stoisku fotografa. Na zmęczonych studentów czekać będzie specjalnie przygotowana Strefa Studenta z różnego rodzaju udogodnieniami i atrakcjami oraz darmową kawą, natomiast na stoisku Stowarzyszenia BEST AGH Kraków będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i dowiedzieć się czegoś więcej o organizacji.


Firmy biorące udział w XXI Inżynierskich Targach Pracy przygotują także dla studentów warsztaty, w trakcie których prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i ogromną wiedzą na szerokie spektrum tematów oraz opowiedzą więcej o pracy w ich firmach.


Board of European Students of Technology to apolityczna organizacja non-profit, zrzeszająca studentów uczelni technicznych z całej Europy. Organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków, od ponad 20 lat działa przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wśród projektów Stowarzyszenia znajdują się także m.in. Festiwal Informatyczny BAIT, program międzynarodowych Kursów Naukowych oraz konkurs inżynierski EBEC, odbywający się we wszystkich europejskich miastach, w których obecny jest BEST.


Link do wydarzenia: https://itp.best.krakow.pl/20155/

Zapraszamy!:)

Zespół RaiBay


RaiBay - Polish Online Auction for Tech Talents

Follow us: Linkedin, Facebook, Twitter :)