Warsztaty czy konferencja? Teraz nie musicie wybierać! Bo już 14 i 15 marca, w Gdańsku, odbędzie się SegFault University, czyli wyjątkowe połączenie obu tych formuł. RaiBay został Partnerem wydarzenia SegFault.

Pierwszy dzień SegFault University to WORKSHOP DAY, czyli 7 równoległych ścieżek warsztatowych - łącznie ponad 30 godzin wyjątkowo interaktywnych warsztatów. Spieszcie się z rejestracją, bo liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona! 100 procent merytoryki!

Dzień drugi ma charakter CONFERENCE DAY. To ponad 10 godzin merytorycznych prezentacji - w dwóch ścieżkach do wyboru.

SegFault University nie ogranicza się ani do jednej technologii, ani do jednego języka. Przed Wami nie tylko frameworki, ale przede wszystkim zasady działania samej platformy JVM (maszyny wirtualnej) oraz języków na niej funkcjonujących (JVM, Java, Kotlin, Scala). Sprawny, nowoczesny, ergonomiczny i łatwy w utrzymaniu interfejs użytkownika? Oczywiście! SegFault University to także JavaScipt i frontend, ale i architektura, Domain Driven Design - a więc budowanie i modelowanie systemów w oparciu o to, co się dzieje w rzeczywistym świecie. Kręci Was Machine Learning i sztuczna inteligencja? Znajdzie się coś i dla Was - popatrzymy we wcale nie tak odległą przyszłość i zupełnie nowy paradygmat.

SegFault University rozwieje także wasze wątpliwości dotyczące środowiska, w którym działa aplikacja (infrastruktura, chmura, DevOps). Ale nie zabraknie też tego, co dotyczy samorozwoju każdego programisty, a więc: kształtowania umiejętności personalnych, komunikacji, czy publicznego prezentowania pomysłów.

WORKSHOP DAY czy CONFERENCE DAY? A może oba? Nie musicie wybierać! Plan na SegFault University możecie ułożyć sami!

Dlaczego SegFault University? Bo programowanie to nie tylko rozmowy o kodzie! Warto rozpocząć inaczej, inspirująco! Warto spojrzeć na to, co robimy z zupełnie innej perspektywy!

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia: http://segfault.events/gdansk2019/ oraz w social media #SegFaultConf.

Zniżka 10% dla społeczności RaiBay – kod: SegFault_Gdansk_RaiBay

Kod należy wprowadzić w odpowiednie pole w trakcie rejestracji, a zniżka sama się naliczy :)

Sprawdźcie warianty biletów pod linkiem: http://bit.ly/2H4aBcf

#JVM #Java #Kotlin #Scala #javascript #machine_learning #devops  #SegFaultConf


RaiBay - Polish Online Auction for Tech Talents

Follow us: Linkedin, Facebook, Twitter :)