CONFidence Conference 2019 Sec Camp ze specjalistami IT Security.
CONFidence 2019 to jedna z najpopularniejszych konferencji IT Security w Polsce. Następna edycja odbywa się 3-4 czerwca 2019 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Jak co roku CONFidence gromadzi specjalistów IT security z całej Polski, którzy spotykają się na dwa dni żeby prowadzić szkolenia i szerzyć świadomość na temat cyberbezpieczeństwa. RaiBay został Partnerem wydarzenia.

Wykłady napakowane są wiedzą prosto od ekspertów

Adam Lange, Adam Haertle, Michał Purzyński, Piotr Konieczny, Lucas Stefanko i Vitali Kremez to pierwsi z kilkudziesięciu prelegentów, którzy wystąpią na scenie podczas konferencji. Agenda tegorocznej edycji ma stanowić bezpośrednią odpowiedź na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Znajdą się w niej wykłady cenionych ekspertów i techniczne tematy wybrane na podstawie propozycji uczestników oraz bieżących trendów.
Poza ekspertami na CONFidencie możecie również spotkać członków społeczności IT, którzy poprowadzą swoje prelekcje w ramach Community Corner. Podczas nich będziecie mieli szansę usłyszeć historie prawdziwych ataków, pomysłowych taktyk czy wdrożeń nowych rozwiązań.

Luźna atmosfera Sec Campu

CONFidence cieszy się popularnością nie tylko ze względu na ciekawych prelegentów i wartość merytoryczną wykładów, ale również z powodu atmosfery, która jest tu wyjątkowa. Organizatorzy sami wolą nazywać CONFidence  Sec Campem niż konferencją. Poza ścieżkami wykładowymi uczestnicy mogą brać udział w wielu aktywnościach, między innymi w konkursie Treasure Hunt i zawodach Capture The Flag, które cieszą się olbrzymią popularnością.
Na czas wydarzenia Muzeum Lotnictwa zamienia się w bazę IT, gdzie uczestnicy będą mogli osobiście spotkać się ze specjalistami, prowadzić networking lub rekrutować do woli.
Wydarzenie nie tylko dla ekspertów
CONFidence nie jest konferencją wyłącznie dla specjalistów bezpieczeństwa IT. Wartościowe tematy znajdą tu dla siebie także programiści, przedsiębiorcy, entuzjaści nowych technologii oraz przedstawiciele instytucji rządowych i banków. Nie zabraknie również prezentacji dla studentów, osób rozpoczynających karierę lub myślących o przebranżowieniu.

Więcej informacji znajdziecie na: www.confidence-conference.org oraz w social mediach: facebook, twitter i linked-in


RaiBay - Polish Online Auction for Tech Talents

Follow us: Linkedin, Facebook, Twitter :)