Już 12 stycznia w klubie Studio odbędzie się BITEhack. Podczas tego 24-godzinnego
hackathonu uczestnicy będą mogli zmierzyć się w jednej z dwóch konkurencji -
programistycznej lub robotycznej. W części robotycznej studenci będą mieli za zadanie zbudować i zaprogramować urządzenie przy użyciu platformy arduino.

RaiBay zostało Partnerem wydarzenia BITEhack.

Wydarzenie organizowane jest przez członków Stowarzyszenia Studentów BEST AGH Kraków. Jest to następca odbywającego się od 8 lat projektu BAIT, który przez kilka edycji zyskał wielu sympatyków wśród entuzjastów IT. Z roku na rok organizatorzy starają się sprostać oczekiwaniom zainteresowanych studentów podnosząc atrakcyjność projektu. W związku z tym tegoroczna edycja hackathonu będzie składać się z dwóch równolegle trwających konkurencji.
Pierwszą konkurencją jest maraton programowania. W ramach konkursu ok. 100
uczestników zainteresowanych sektorem IT, współpracujących w maksymalnie
czteroosobowych zespołach, będzie pracować przez 24h w wybranej technologii nad
postawionym przez nas problemem. Po upłynięciu czasu przeznaczonego na wykonanie zadania odbędą się krótkie prezentacje projektu.

Zmagania uczestników oceni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele kadry naukowej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz reprezentanci Partnerów wydarzenia. Wybiorą oni najlepszą pracę, biorąc pod uwagę m.in. funkcjonalność, kreatywność i możliwość rozwoju projektu w wartość biznesową.

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia https://bitehack.best.krakow.pl.


RaiBay - Polish Online Auction for Tech Talents

Follow us: Linkedin, Facebook, Twitter :)